zavřít menu
Registrovat

Podvodníci na trhu s binárními opcemi

Pondělí 18. 7. 2016|Autor: admin

Někteří podvodní brokeři předstírají, že poskytují stejné služby jako regulérní brokeři. Vklad peněz je jednoduchý u každého běžného brokera. Problémy nastávají, když si chcete své peníze vybrat.

Podvodníci na trhu s binárními opcemi


Jedním z prvních signálů podvodných brokerů může být chybějící zákaznická podpora. Když není dostupná v běžných obchodních hodinách, tak pravděpodobně nebude dostupná ani, když si budete chtít vybrat své peníze. Jedním ze způsobů jak identifikovat podvodné společnosti, je jednoduché vyhledávání na Googlu. Pokud budou převažovat negativní komentáře, tak se mu obloukem vyhněte.

Vložil jsem peníze s bonusem a nemohu je vybrat

V mnoha případech jsou obchodníci bez zkušeností nalákáni na výhodné bonusové nabídky. Problém u některých brokerů je, že bonusové nabídky omezují výběr peněz, které jste vložili. Bonusy fungují na principu, že musíte udělat určitý objem obchodů, abyste si mohli bonus vybrat. Někteří brokeři však takto omezují i samotné vklady. Pokud to mají v obchodních podmínkách, tak se o podvod nejedná, ale dá se to považovat za neférovou obchodní taktiku.

Pokud si nejste jisti, jaká jsou pravidla pro vybírání peněz, když si vezmete bonus, tak před vkladem pro jistotu pošlete brokerovi email s dotazem. Když vám potvrdí podmínky, tak by to mělo být bez problémů a přinejhorším budete mít alespoň písemný důkaz. Může se také stát, že vás po telefonu bude lákat nějakých obchodní zástupce. Pokud vám bude tvrdit, že peníze půjdou bez problémů vybrat, tak si to zase si to nechte potvrdit písemně emailem, ať máte větší jistotu.

Chci si vybrat své peníze a broker požaduje doklad totožnosti

Někteří obchodníci si mohou plést standardní postupy, které mají všichni brokeři, s nějakým typem podvodu. Broker se potřebuje ujistit, že ten, kdo požaduje výběr peněz, je majitelem obchodního účtu. To je běžná praxe. Pokud po vás někdo bude chtít více informací než doklad totožnosti, číslo kreditní karty nebo výpis z banky na vaše jméno, tak se mějte na pozoru.

Poskytovatelé obchodních signálů

98% poskytovatelů „profitabilních obchodních signálů“ jsou podvodníci. Systémy slibující 90% úspěšnost jsou holým výmyslem. Stačí se nad tím zamyslet. Proč by někdo prodával tak profitabilní obchodní systém, když by na něm mohl vydělávat obrovské peníze?

Obchodníci jsou poháněni chamtivostí. Touha po výdělku obchodováním binárních opcí je zdravá, ale slepé následování signálů je prostě hloupé. Většina prodejců sází na naivitu a lenost některých lidí a nechávají si platit za poskytování signálů generovaných kdovíjakým systémem. Většinou se nedozvíte na jakém základě je postaven a místo toho vidíte jen rostoucí grafy, které vás mají nalákat k jeho zakoupení.

A když někdo poskytuje obchodní signály zdarma? Opět, zdarma nic nedostanete. Nenaleťte na tvrzení, že poskytovatel už má peněz dost a chce se štědře podělit s ostatními. U takovýchto služeb budete muset zadat alespoň email, kam by vám měly začít chodit obchodní signály. Po několika dnech zjistíte, že s obchodními signály začne chodit i množství spamu. Signály zdarma nejsou nic jiného, než trikem jak získat vaši emailovou adresu pro reklamní účely.

Komentáře (0)

Napsat komentář