zavřít menu
Registrovat
Průvodce pro začátečníky

Čtyři základní obchodní strategie pro binární opce

Úterý 19. 7. 2016|Autor: admin

Obchodní strategie nejsou jen pro pokročilé obchodníky. Existují strategie pro různě zkušené obchodníky, včetně nováčků. Následující čtyři jsou snadné na používání a mohou být použity u více forem obchodování. I když jsou jednoduché, tak každá z nich vám může pomoci navýšit zisky, pokud bude vhodně aplikovaná za správné tržní situace.

Double up strategie

Na základní úrovni je tato strategie postavena na zdvojnásobení investované částky. Než ji začnete zvažovat, tak musíte zhodnotit situacemi na trhu. Měli byste se ujistit, že trh se hýbe na vaši stranu. Zdvojení pozice typicky zahrnuje vytvoření obchodu ve stejném směru, jako předchozí, který vypadá, že bude profitabilní nebo už se pohybuje v profitu.

Market Pull strategie

Tato strategie je založena na propojení mezi některými aktivy. Cílem je najít takové páry, které se vzájemně ovlivňují. Například když Apple představí nový telefon, který se stane hitem, tak to Blackberry může snížit zisky. Takové souvislosti mohou poskytovat cenné informace bez potřeby nějaké komplikované analýzy. Aktiva nemusí být ze stejné kategorie. Propojeny mohou být různé akcie, komodity a měny. Typickým příkladem je zlato a americký dolar.

Range strategie

Tato strategie není pravděpodobně vhodná na obchodování akcií, i když by mohla být, pokud tušíte, že jejich hodnota poroste. Tato strategie funguje nejlépe s nástroji jako binární opce, protože umožňuje profitovat z toho, že se cena téměř nehýbe. V těchto typech obchodů se cena bude muset pohybovat v určitých mezích. Pokud se tak stane, dosáhnete profitu. Tato strategie dovoluje vydělávat na aktivech, jejichž cena je stabilní.

Long Shot strategie

Tato je stejně jednoduchá jako předešlé, ale nese sebou nejvíce rizika. Jak název napovídá, tato strategie je o obchod s malou pravděpodobností na úspěch. V tradičních trzích by tato strategie vyžadovala nakoupení málo známého aktiva (nebo takového, u kterého se nepočítá, že si povede dobře) a doufání v to nejlepší. Samozřejmě by to vyžadovalo výzkum pro ujištění, že nákup bude mít nějaký potenciál.

S binárními opcemi je long shot strategie hra čísel, kde si vybíráte opce, které mají vysokou výplatu. Cílem je mít dostatek ziskových obchodů na to, aby pokryly ztráty a ještě vám něco zůstalo. Tato strategie by měla být otestována dříve, než ji začnete používat naostro.

Tyto čtyři strategie se dají jednoduše používat, ale nejsou vhodné pro každého. Malé a časté zisky jsou stejně tak dobré jako velké a méně časté profity. Menší a častější obchody sebou nesou méně rizika a jsou pro začátečníky vhodnější.

Ukaž všechny kroky

Komentáře (0)

Napsat komentář