zavřít menu
Registrovat
Průvodce pro začátečníky

60sekundové binární opce

Pondělí 18. 7. 2016|Autor: admin

Jak se vyvíjí obchodní prostředí, tak se objevují nové finanční nástroje. Jedním takovým jsou šedesátisekundové binární opce, které mají expirační dobu jednu minutu. Od jejich uvedení se staly velmi populární a jsou dostupné u mnoha brokerů.

Abychom si to ujasnili, tak 60sekundové opce nejsou vhodné pro všechny. Tento typ obchodů vyžaduje pečlivý přístup k money managementu a schopnost zaregistrovat obchodní příležitosti v momentě, kdy se objeví. S jasným obchodním plánem a za dobrých obchodních podmínek můžete dosahovat solidních profitů za velmi krátkou dobu.

Faktory ke zvážení

Než se pustíte do obchodování, tak je potřeba zvážit několik faktorů. Prvním a nejdůležitějším je dobrá znalost obchodní platformy. Když si k brokerovi pošlete peníze, tak většinou na několik dní nabízí cvičný účet. Obchodní platforma by měla být schopna vyplnit příkaz v okamžiku, kdy je zadán. Pokud by měla prodlevy, tak i malé pohyby v ceně se mohou dost prodražit.

Další oblasti ke zvážení jsou samotné obchodní parametry. Měli byste vědět, jaká aktiva chcete obchodovat (akcie, měny, komodity) a směr, kterým chcete obchod provést. Pokud to víte, tak si můžete vybírat cenové hladiny a množství, které koupíte. Je důležité mít tyto parametry dopředu promyšlené, protože u šedesátisekundové opce na to moc času není.

Řízení rizika v rychlých trzích

Obchodování 60sekundových opcí je jedním z nejrychlejších způsobů, jak přijít k zisku, ale také můžete stejně rychle přijít ke ztrátám. Proto je důležité řízení rizika. Tento typ opcí má tu výhodu, že můžete obchodovat již od 10 dolarů na obchod, což umožňuje limitování rizika v rychlých trzích. Obecně se doporučuje neriskovat více než 2 % ze svého bankrollu na jeden obchod. U 60sekundových opcí to platí dvojnásob.

Závěr: šance na rychlé zisky

60sekundové opce jsou nejnovějším přírůstkem na finančních trzích. Kvůli jejich rychlosti je potřeba mít otestovanou obchodní platformu buď na demo účtu, nebo na pomalejším typu opcí. Je potřeba riskovat vždy jen určitou část bankrollu. Pokud budete dodržovat money management, tak budete schopni dlouhodobě dělat více obchodů.

Ukaž všechny kroky

Komentáře (0)

Napsat komentář