zavřít menu
Registrovat

Články

Přinášíme vám novinky, zajímavosti, nejpoužívanější a nejnovější strategie z oblasti finančních trhů a obchodování s binárními opcemi.

Nezařazené

Jak (ne)mohou sázecí systémy ovlivnit návratnost investic

K obchodování s binárními opcemi se váže řada strategií a technik, které mají pomoci obchodníkům dosahovat vyšších zisků. Některé z nich jsou použitelné a skutečně fungují, jiné naopak způsobí více škody než užitku. Pokud se obchodováním budete chvíli zabývat, dříve nebo později narazíte na takzvané sázecí systémy, které jsou postaveny na změnách výše investice. Pojďme se na ně tedy podívat trochu blíže.

Celý článek
Nezařazené

Blíží se konec minutových binárních obcí?

Kyperský regulační úřad, pod kterým je registrovaná většina brokerů, 13. 1. 2017 vydal prohlášení, ve kterém navrhuje řadu změn v obchodování binárních opcí. Výsledkem regulace by pak mohlo být, mimo jiné, ukončení opcí s dobou expirace pod pět minut. Dost možná tak skončí populární minutové opce.

Celý článek
Nezařazené

Jakých trendů u binárních opci se můžeme dočkat v roce 2017

Rok 2016 byl doslova nabitý událostmi a novými směry. Průmysl s finančními deriváty rozhodně nebyl výjimkou. Řada událostí jako odchod Velké Británie z Evropské unie nebo zvolení Donalda Trumpa, měl přímý dopad na finanční trhy a potažmo také binární opce. Pojďme nyní nahlédnout do budoucnosti a podívat se na to, které trendy nejvíce ovlivní binární brokery.

Celý článek
Nezařazené

Jak backtestestovat strategie binárních opcí

Jedním ze základních pilířů obchodování binárních opcí je mít kvalitní obchodní strategii. Ať již jako obchodník strategii přebíráte, nebo si vytváříte vlastní, je více než vhodné tuto strategii ověřit. Jednou ze základních technik je takzvaný backtesting.

Celý článek
Nezařazené

Obchodování binárních opcí pomocí klouzavého průměru

Klouzavý průměr, neboli moving average, je jeden z nejzákladnějších indikátorů pro obchodování binárních opcí. Dnes se na něj podíváme tento pilíř technické analýzy a ukážeme vám, k čemu slouží, jak si jej jednoduše vypočítat a představíme také základní strategie pro získávání signálů pomocí klouzavého průměru.

Celý článek
Nezařazené

Kdy se vyplatí využít dřívější uzavření binární opce

Jedna z nejnovějších funkcí, které nabízí brokeři binárních opcí je možnost uzavření obchodu ještě před vypršení expirační doby. Nejnovější trendy dokonce ukazují nárůst nových obchodníků u brokerů, kteří tento prvek nabízí. Pojďme se na to tedy podívat podrobně.

Celý článek
Nezařazené

Roboti na binární opce – scam na tradery nebo jistota zisku

Automatické obchodování binárních opcí pomocí robotů vypadá jako skvělý způsob, jak vydělat na binárních opcích. Nevyžaduje to totiž po obchodnících prakticky žádné znalosti, a přesto jim dovoluje uzavírat obchody na základě pokročilé strategie a reálných analýz. Fungují ovšem tito roboti?

Celý článek
Nezařazené

Social Trading – obchodování binárních opcí pomocí sociálních sítí

Rozmach sociálních sítí se nevyhnul ani obchodování binárních opcí nebo Forexu. Jedná se o zdaleka nejjednodušší způsob, jak vybírat obchody. Díky němu můžete sledovat tradery po celém světě a doslova kopírovat jejich investice nebo využívat jejich strategie. Dá na tom reálně vydělat?

Celý článek